po út st čt so ne

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že na všech kulturních akcích pořadaných MIKS Krnov v prostorách Městského muzea Krnov, Koncertní síně sv. Ducha a v kině Mír 70 platí následující pravidla:

Všechny akce se konají bez omezení, návštěvníci NEMUSÍ MÍT  dýchací cesty chráněny repirátorem.

Konzumace v hledišti je povolena.

Přestože již neplatí žádná zvláštní opatření, nadále doporučujeme dbát na zvýšenou hygienu rukou a dodržování alespoň 1,5metrových rozestupů od ostatních osob.

 

 

Na vybrané akce pořádané MIKS Krnov můžete uplatnit slevu ve výši 20 % prostřednictvím Městské karty Krnov.

Při pravidelném používání karty se vám vstupy sčítají a každý 20. je dokonce zdarma.

Jak si kartu pořídit, kolik stojí a jaké jsou její další výhody se dozvíte na stránkách Města Krnova.

 

 

 

zahrada Střediska volného času Krnov, pátek 28. 6. 17.00–0.45

house & techno & dnb music

Vstupné dobrovolné

Zveme vás na jedinečný hudební zážitek pod širým nebem! Připravte se na festival plný skvělé hudby, tance a zábavy!

🔊 Hudební program: těšit se můžete na 13 talentovaných DJs, kteří vám zahrají ty nejlepší sety z house, techno a drum and bass.

✨ Novinka: dvě stage!

Vibe Stage: hlavní stage, kde vás čekají skvělé house a techno sety.

Dark Stage: druhá stage, kde se ponoříte do hlubin drum and bass.

🍔 Občerstvení: nenechte si ujít ani bohatou nabídku stánků s jídlem a pitím, které pro vás budou po celý den k dispozici. Čeká vás pestrý výběr dobrot, které uspokojí každého návštěvníka.

Přijďte si užít skvělou atmosféru, setkat se s přáteli a protančit celou noc na čerstvém vzduchu! Nezapomeňte pozvat své přátele a rodinu, těšíme se na vás!

✨ Vstupenky a více informací: dobrovolné vstupné

 

 

Cirkulum na cestách – Hlavní náměstí Krnov, sobota 1. 6. 2024

Hledáme prodejce občerstvení, nápojů, tradičních řemeslných výrobků, rukodělných výrobků, hraček a suvenýrů na festival pouličního umění. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhla 30. dubna 2024. 

 

Dobré srdce Krnova – Hlavní náměstí Krnov, sobota 3. 8. 2024

Hledáme prodejce občerstvení, nápojů, tradičních řemeslných výrobků, rukodělných výrobků, hraček a suvenýrů na tradiční akci, která slouží nejen k pobavení občanů i návštěvníků Krnova, ale zároveň pomáhá sehnat finanční prostředky pro handicapované spoluobčany.

Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 31. května 2024. 

 

KRNOVSKÉ HUDEBNÍ SLAVNOSTI

Městský park (u Městských lázní) 6.–7. 9. 2024

23. ročník největší krnovské kulturní akce. Preferujeme prodejce pro oba dva dny. Hledáme prodejce občerstvení: teplá a studená jídla,nápoje, cukrovinky, pochutiny. Není povolen prodej tabáku, spotřebního zboží, suvenýrů apod. PRODEJ PIVA SE ŘÍDÍ SPECIÁLNÍMI PODMÍNKAMI!

Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 30. června 2024. 

 

 

DÁLE PŘIPRAVUJEME (přihlášky již brzy)!

 

Den železnice - železniční stanice Krnov, sobota 5. 10. 2024

Akce pro příznivce kolejových vozidel.

 

Adventní trhy – Hlavní náměstí Krnov, 7.–14. 12. 2024

 

Bližší informace získáte na telefonním čísle 554 614 706, nebo na kontaktech uvedených na jednotlivých přihláškách.

 

 

Krnovská synagoga, čtvrtek 5. 9. v 19.00 hod.

koncert 23. ročníku Krnovských hudebních slavností

Vstupné: 250 Kč, ZTP/P sleva 50 %

PŘEDPRODEJ: TIC Krnov, on-line lze vstupenky zakoupit ZDE

NELZE uplatnit Městskou kartu!

Projekt Chanson mon amour první dámy českého šansonu Renaty Drössler tvoří kompaktní celek světových šansonových hitů se silným akcentem na židovskou kulturu.Vydáte se na úchvatnou cestu duše, emocí a ryzího citu.

Hudební skladatel a fenomenální pianista Michal Worek s Renatou spolupracuje již řadu let. Pro svůj robustní, a přesto citlivý styl hry je ideálním partnerem fenomenální šansoniérky, která má za sebou již několik tisíc veřejných vystoupení. Do krnovské synagogy přinesou společně radost, něhu, touhu a zamyšlení, tolik potřebné v dnešní složité době. Připravili si pro vás výběr z nejkrásnějších mezinárodních i československých šansonových hitů. Nebudou chybět autorské perly z pera Renaty Drössler, Michala Worka, Petra Ožany, Marty Balejové a mnohých dalších.

Renata Drössler patří mezi stále jasněji zářící stálice českého šansonu. Její zralý a procítěný projev hypnotizuje publikum. Její elektrizující projev je nádherným snoubením jejího zpěvu, porozumění textu a divadelnosti, které získala nejen díky absolutoriu na pražské DAMU, ale i třem dekádám na prknech, která prý znamenají svět.

 

MIKS Krnov nabízí „NÁKUP VSTUPENEK PŘES INTERNET“. Přečtěte si všeobecné obchodní podmínky.

Při nákupu vstupenek vyčkejte, až se Vám zobrazí potvrzení o celé transakci, nejenom o zaplacení na Go-Pay! Při předčasném opuštění stránky Vám vstupenka nepřijde a zůstane v reklamačním fondu Go-Pay. Při kontrole v divadle je možno předložit vstupenky vytištěné nebo je ukázat na displeji chytrého telefonu.

Pro synagogu jsou používány neadresné vstupenky, proto neuvidíte plán míst k sezení.

Pokud se Vám prodejní stránka nezobrazí, můžete ji otevřít na nové záložce!