Hrajeme 20. 6. –1. 7.
mládeži přístupný, komedie, vstupné: 150 Kč
ČR 2026, režie: Jan Svěrák, 100 min.
Věra žije sama a už ji v životě zdánlivě nic nečeká. Zasteskne se jí po době, kdy bývala opravdu šťastná – když jezdila s přáteli na moře. Ze staré party však zbyly jen trosky a není jisté, zda takové dobrodružství vůbec zvládnou. Přesto zatouží ještě jednou společně vyplout na otevřené moře vstříc idylickým zátokám a západům slunce.
Netuší, že největším ohrožením jejich výpravy nebude moře, ani staré křivdy, které během cesty vyplují napovrch, ale vlastní děti, které nemají pro bláznivý výlet starých rodičů pochopení.
Pět švestek režiséra Jana Svěráka s Lenkou Termerovou, Oldřichem Kaiserem, Petrem Kostkou, Danou Syslovou a Janem Vlasákem v hlavních rolích, je dojemná i hravá komedie o přátelství, lásce, odpuštění a o tom, že chuť žít a hledat svobodu může člověka provázet v každé životní etapě.
Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)
VELKÝ SÁL
So 20. 6. v 17.30 ZDE
Ne 21. 6. v 17.30 ZDE
Po 29. 6. ve 20.15 ZDE
Út 30. 6. v 18.00 ZDE
St 1. 7. v 18.00 ZDE
MALÝ SÁL
Po 22. 6. v 17.30 ZDE
Út 23. 6. v 17.30 ZDE
St 24. 6. v 17.30 ZDE















