po út st čt so ne

Hrajeme 26.–27. 1.

mládeži přístupný, dabing, animovaný rodinný, vstupné: 100 Kč

RUS 2018, režie: Vladimir Nikolaev, 74 min.

Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil do starých kolejí, kde vlci jsou šelmy a ovce kořist. Ovečky a vlky teď může zachránit jen spojení sil a týmová práce. Podaří se jim vrátit do vesnice klid a harmonii? 

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

So 26. 1. v 15.30 ZDE

Ne 27. 1. v 15.30 ZDE

Další informace: Bohemia MP     ČSFD

 

Hrajeme 1.–3. 2.

mládeži přístupný, dabing, animovaný, vstupné: 100 Kč

FRA 2018, režie: Dennis Gansel, 105 min.

Sveřepí Galové se vracejí! Napětí stoupá, v kotlíku to vře!

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů.  Scénář nového dobrodružství statečných Galů napsal Alexandre Astier, který snímek opět režíroval s Louisem Clichym. Tato dvojice v roce 2014 slavila celosvětový úspěch s předchozím příběhem – Asterix: Sídliště bohů.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Pá 1. 2. v 15.00 ZDE

So 2. 2. v 15.00 ZDE

Ne 3. 2. v 15.00 ZDE

Další informace: Bioscop      ČSFD

 

Hrajeme 1.–3. 2.

mládeži přístupný, dabing, animovaná komedie, vstupné: 2D 120 Kč, 3D 130 Kč

USA 2018, režie: Phil Johnston, Rich Moore, 113 min.

Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství Raubíř Ralf a internet. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo (v původním znění Taraji P. Henson), která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Pá 1. 2. v 15.15 2D ZDE

So 2. 2. v 15.15 3D ZDE

Ne 3. 2. v 15.15 2D ZDE

Další informace: Falcon     ČSFD