po út st čt so ne
 

Lov

Kategorie:
kino Mír 70
Datum:
2020-05-17 20:00

do 15 let nepřístupný, titulky, akční thriller, vstupné: 120 Kč

USA 2020, režie: Craig Zobel, 90 min.

Lovení lidí jako sport? Děsivá představa, kterou se skupinka „jinak smýšlejících“ jedinců rozhodla vyzkoušet. Lov je znepokojivý originální thriller od tvůrců hororů Uteč, My a série Očista.

Dvanáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit…

Jason Blum, producent výborných hororů Uteč, My a akční série Očista, a Damon Lindelof, spolutvůrce televizních seriálů Pozůstalí a Ztraceni, přicházejí s mysteriózním thrillerem, který se místy zvrhává v černou komedii. Záleží na divákově naturelu a jeho vztahu k myslivosti.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Pá 15. 5. ve 20.00 ZDE

Ne 17. 5. ve 20.00 ZDE

Út 19. 5. ve 20.00 ZDE

Další informace: Cinemart      ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda