po út st čt so ne

Miroslav Oupic: Tři v háji

Kategorie:
Městské divadlo
Datum:
2019-06-04 19:00

Vstupné: 260 a 290 Kč, sleva 50 % ZTP, děti a studenti

Hraje Divadlo Artur

V rámci divadelního předplatného 2019

Divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru Michaela Viewegha, Haliny Pawlowské a Ivy Hercíkové. Komedie o krizi čtyřicátníků.

Tato hra přibližuje s humorem i ironií v dnešní době tak rozšířenou krizi středního věku a pokračuje tak v tradici kvalitních a divácky úspěšných adaptací knih našeho nejprodávanějšího spisovatele Michala Viewegha, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou a Ivou Hercíkovou.

Hlavními hrdiny hry, ve které mají nejdůležitější roli láska, smích sex a slzy, jsou tři osoby – Albert, Kristýna a Olga. Albert, jemuž bude čtyřicet, byl vždy třídní premiant, přesto má jen čtyři semestry medicíny a nyní pracuje jako recepční v Centru plastické a estetické chirurgie. Se svou manželkou Kristýnou, kterou si bral ve svých dvaceti jedna letech, má dvě děti. Do jejich vztahu, který pomalu přestává fungovat vstupuje Olga, jen o dva roky mladší hlavní manažerka Centra, ve kterém Albert pracuje. Hlavní postavy se vzájemně opouštějí, pak se k sobě zase navracejí, ale je toto ten pravý recept na spokojený život?

Režie se ujal zkušený filmový režisér Karel Janák, který si touto komedií poprvé vyzkoušel i režii divadelní.

Hrají:
Bořek Slezáček, Jindra Kriegel, Kateřina Petrová, Genny Ciatti, Lucie Linhartová

 
 

Powered by iCagenda